2012. augusztus 1., 16:25

Egy góllal győzött a női vízilabda-válogatott

LONDON. A magyar válogatott 11-10-re legyőzte a világbajnoki ezüstérmes kínai csapatot a londoni olimpia női vízilabdatornájának szerdai, második fordulójában.

A szerdai találkozón szinte végig az ellenfél volt előnyben, ám a magyarok kevesebb mint két perccel a vége előtt óriási küzdelemmel átvették a vezetést, s már nem is engedték ki kezükből a győzelmet.

Merész András együttese, amely első meccsén az amerikaiaktól egygólos vereséget szenvedett, a harmadik fordulóban pénteken Spanyolország csapatával találkozik magyar idő szerint 15:10 órakor.